shaman king

3. září 2007 v 19:26 | barbi |  uvod
Král Šamanů
Vše se odehrává s minulém století, v roce kdy se pořádá velký Turnaj šamanů. Šamani z celého se schází a bojují o titul Krále Šamanů. Vítěz tohoto turnaje získá přístup ke Králi Duchů a může spolu s ním zachránit planetu, která se chílí k záhubě.
V seriálu jsou z turnaje jenom dvě kola. Ale ještě než se dostanou do prvního kola, musí 1x zasáhnout člena šamanské rady aby dostal Osudový zvonek.
První kolo se skládá ze 3 zápasů, ve kterých musí 2x zvítězit (u naší dvojky Lena a Yoha se stala výjimka. Měli totiž 1 výhru, 1 prohru a pak remizovali, ale hlavně že oba postoupili).
Aby se dostali do druhého kola, musí do měsíce najít vesničku jménem Doube.V Doube se šamanské party musí rozdělit do trojčlenných týmů a vymyslet si své jméno a pod ním se taky zaregistrovat. Boje a místo určuje člen rady (Mikiisha, Silva...). Může to být třeba na poušti, v aréně...
Další kola nebyla v seriálu zmiňováma, protože turnaj šamanů byl přerušen kvůli Zekovi.
Jinak samotný seriál by se taky mohl rozdělit na dvě části. První část se točí kolem Yoha a Amidamara. Příchod Anny, seznámení s Lenem a jeho rodinou, vznik novích přátelství, poznání Zeka a Spravedlivých.
Druhá část je taková napínavější, akčnější a temnější. Začíná se tam víc bojovat a zabíjet. Už se příběh netočí jen kolem Yoha ale kolem turnaje a zničení Zeka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ktoru postavu zo Shaman king mate najradsej?

Yoh 31.3% (10)
Trey 12.5% (4)
Len 18.8% (6)
Rio 6.3% (2)
Liserg 3.1% (1)
Zek 18.8% (6)
niekto iny 9.4% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama