Naruto

17. listopadu 2007 v 13:24 | Barbi |  uvod
Příběh se točí okolo 12-ti letého chlapce z vesnice Konoha - Naruta Uzumakiho , který ve svém těle nosí zakletého démona od dne, když se narodil.
Naruto vyrůstal bez rodičů a tak vyrůstal trochu nespoutaně. Lidé ve vesnici ho nemají rádi, zvláště proto, že provokuje a škodí kudy chodí (o kletbě kyuubi (liščí démon), která byla na Naruta uvalena aniž by mohl cokoliv namítnout proti a o níž si lidé ve vesnici jenom šeptají, ani nemluvě). Ve skutečnosti jsou tyto Narutovy výstřelky pouze projevem urputného poutání pozornosti na svojí osobu. Naruto je totiž velmi osamělý a tak se snaží, aby si ho alespoň někdo (třeba i ve zlém) všiml. Naruto chodí do přípravné školy na ninji (Akademie), ovšem s výukou se to má asi tak, jako s jeho kázní. Jeho třídní učitel Iruka s ním má sice plné ruce práce, ale ve skrze má Naruta rád - připomíná mu totiž jeho samotného.
Když nastanou postupové zkoušky na získání hodnosti ninjů, Naruto to zkazí a jako jediný neprojde ročníkem. Tehdy na radu jednoho z učitelů - Mizukiho-sensei (který ovšem nemá zrovna nejlepší úmysly) ukradne velký svitek s tajnými technikami ninjů (jutsu). Najde ho Iruka-sensei a když si uvědomí, že Naruto byl jenom využit a opravdu nevěděl o co se jedná, když ukradl onen svitek, riskuje pro něj vlastní život, aby ho zachránil před Mizukim. A právě tady Naruto prvně použije jutsu, které stačil odkoukat z onoho svitku - Kage Bushin no Jutsu (Technika stínových dvojníků). Iruka-sensei nakonec uzná, že Naruto tímto vlastně složil zkoušky na ninju - a tak se Narutův sen o přijetí na vědomí celou vesnicí začíná pomalu naplňovat....

Ukázka:
Typ: Speciály, Filmy, Seriál - asi 192 dílů?
Žánr: Dobrodružný, Komedie, Drama, Fantasy, Historický, Shounen, Nadpřirozený
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ktoru postavu z Naruta mate najradsej?

Naruto 27.3% (21)
Sasuke 9.1% (7)
Sakura 13% (10)
Kakashi 9.1% (7)
Gaara 15.6% (12)
Orochimaru 1.3% (1)
Shikamaru 2.6% (2)
Choji 0% (0)
Ino 2.6% (2)
Kankuro 1.3% (1)
Hinata 1.3% (1)
Neji 1.3% (1)
Iruka 1.3% (1)
Temari 1.3% (1)
Konohamaru 0% (0)
Kimimaro 1.3% (1)
Rock Lee 2.6% (2)
Gai sencei 0% (0)
Haku 3.9% (3)
Zabuza 1.3% (1)
Kiba 1.3% (1)
Ten-ten 0% (0)
Dosu 1.3% (1)
Jiraiya 1.3% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama